Historie teamu - leden 2011


Novoroční vyjížďka 1.1.2011

Stejně jako v předchozích letech se novoroční vyjížďky za celý team zúčastnili vyznavači extrémních akcí Džerik a Maťa, kteří si naložili první porci 27kilometrů na ledu a sněhu.
Zvládli to bez pádu a ve zdraví tak přivítali Nový rok 2011. Věříme, že bude plný skvělých zážitků v sedlech našich kol.

v okolí Nového Města se zahajovalo takto:

Vše nejlepší v roce 2011 přejí v nadcházející sezóně Turbošneci.

Historie teamu rok 2011 - zpět


2.1.2011 náročné běžkování mezi vločkami - 23km klasicky

Máme tu Nový rok a tak po novoroční vyjížďce na kolech přišly na řadu i lyže. Protože se teplota pohybovala kolem bodu mrazu a hustě sněžilo bylo značně problematické namazání, ale i to se počátkem cesty povedlo a tak nic nebránilo dát prvních letošních 23km na běžkách. Stopa nás zavedla přes Tři Studně, Medlov, na vrch Kadůvek, a kolem Fryšavy zpět ke Třem Studním. Na dohled od Skleného jsme to stočili k Vlachovicím a kolem hotelu Pavla údolím zpět do Nového Města. Počáteční obava z kvality sněhu se s postupným přituhováním zlepšila a za takřka ideálních lyžařských podmínek to nakonec bylo povedené svezení. Na další víkend to na nějaké lyžování díky hlášené oblevě nevypadá tak to snad vyjde za 14dní.

Historie teamu rok 2011 - zpět

 

nacházíte se na stránkách www.turbosnekteam.com

 

Reklama: